Vnútroštátna a medzinárodná preprava

V rámci našich služieb ponúkame našim zákazníkom prepravu rôznych druhov tovaru. Či už sa jedná a spotrebný tovar pre maloobchod alebo industriálny tovar pre výrobné firmy. Od papieru cez drevo, oceľové výrobky rôzneho druhu a tvaru, plasty, ale aj kvapaliny v tzv. IBC kontajneroch alebo aj sypké materiály v big bagoch, až po sezónnu nenáročnú zeleninu, ktorá pri vhodných vonkajších podmienkach nepodlieha rýchlemu kazeniu pri prevoze v plachtovom návese. Máme dlhoročné skúsenosti s prepravou všetkých spomenutých tovarov a komodít a hlavne s ich bezpečným naložením a upevnením voči pohybu a posunu.

Vnútroštátna doprava

Tvorí asi 20% z celkového podielu prepráv. Vzhľadom na našu geografickú polohu sa zameriavame hlavne na prepravy z Banskobystrického kraja a späť. Samozrejme po dohode vieme zabezpečiť naše služby v rámci celého Slovenska.

Medzinárodná doprava

Je hlavným predmetom nášho podnikania. Zameriavame sa hlavne na prepravu v rámci EU. Všetky prepravy realizujem na základe dohovoru CMR s platným komerčným poistením pre prípad akéhokoľvek poškodenia tovaru do výšky 165 000€. Ponúkame služby na prevoz kompletných, ale aj čiastočných nákladov, prepravu nebezpečných vecí podľa dohovoru ADR. Medzi naše kľúčové destinácie patria:

  • Nemecko – Hamburg, Bremen, Sachsen, Schleswig-Holstein, Nordrhein-Wesfalen
  • Dánsko – Syddanmark, Midtjylland, Sjaelland
  • Benelux
  • Taliansko – Friuli-Venezia Giulia, Veneto, Lombardy, Emilia-Romagna, Trentino-Alto
  • Česká republika – Ústecký kraj, Stredočeský kraj

V prípade záujmu vieme pripraviť cenovú ponuku aj na oblasti, ktoré nie sú zahrnuté vyššie.

mapa